6 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas piątych. Celem konkursu było motywowanie do nauki języków obcych, stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia stopnia opanowania struktur leksykalno-gramatycznych w rywalizacji z uczniami innych klas oraz rozwijanie uzdolnień uczniów. Konkurs został przeprowadzony w formie testu jednokrotnego wyboru i trwał 45 minut. Materiał językowy ujęty w teście uwzględniał podstawę programową.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Iga Gajo kl. V e
II miejsce - Kornelia Rachubik kl. V b, Łukasz Mironiuk kl. V e
III miejsce - Aleksandra Kurdziel kl. V e
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

16 maja 2019 r. odbył się szkolny konkurs „Polonistyczny Omnibus” dla uczniów klas trzecich.
Do konkursu przystąpiło 11 uczniów, którzy zmierzyli się z ortografią i gramatyką. Komisja konkursowa wyłoniła 2 laureatów i przyznała 2 wyróżnienia.
Laureatami zostali: Emilia Spyrka i Michał Jankowski, uczniowie klasy III a.
Emilia i Michał będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie „Polonistyczny Omnibus”.
Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Gabrylewicz (III a) i Jan Lejman (III b).
Do konkursu uczniów przygotowywały: p. Elżbieta Dras i p. Berenika Zdunek.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!
Konkurs zorganizowały: p. Iwona Molin, p. Marianna Niemczuk, p. Ewa Drzewiecka.

20190530 104144

W kwietniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich.
Do konkursu przystąpiło 10 uczniów, którzy zmierzyli się z matematycznymi zadaniami. Komisja konkursowa wyłoniła 2 laureatów i przyznała 4 wyróżnienia.
Laureatami zostali: Michał Jankowski i Wiktor Gabrylewicz.
Wyróżnienia otrzymali: Emilia Spyrka, Tomasz Michalczuk, Maciej Seniuk i Bartosz Wierak.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!
Konkurs przeprowadziły: p. Bożena Dziewulska i p. Jolanta Rozwód.

20190523 095334

4 kwietnia 2019 r. przeprowadzono Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów, którzy zmierzyli się z matematycznymi zadaniami. Komisja konkursowa wyłoniła 2 laureatów i przyznała 5 wyróżnień.
Laureatami zostali: Zuzanna Tokarska, uczennica klasy II a (n-l przygotowujący do konkursu p. Bożena Dziewulska) oraz Miłosz Wiśniewski, uczeń klasy II c (n-l przygotowujący p. Ewa Drzewiecka).
Zuzanna i Miłosz będą reprezentować naszą szkolę w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Planeta liczb”.
Wyróżnienia otrzymali:
- Jonatan Klajnert uczeń klasy II a,
- Kasjan Chyła i Klaudia Dyć, uczniowie klasy II b,
- Maciek Broniecki i Aleksandra Kaliszuk, uczniowie klasy II c.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów !!!
Konkurs przeprowadziły - p. Iwona Molin i p. Marianna Niemczuk.

20190430 100656

Miło nam ogłosić, że konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim wygrał uczeń klasy IIa Tymoteusz Sobański. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich i trzecich. Oceniono pomysł, staranność wykonania i poprawność językową napisanych życzeń. Zwycięzcy i pozostałym uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Organizatorem konkursu była p. Magdalena Zosiuk.

IMG 20190109 192713