Stołówka szkolna - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie

Wpłaty należy wnosić osobiście w księgowości szkoły (pawilon A, I piętro)

lub na konto:

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego
ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm
PEKAO SA 14 1240 2223 1111 0000 3577 7517

(W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę i miesiąc, którego dotyczy wpłata.)

W przypadku wpłaty po terminie korzystać z posiłków będzie można od następnego dnia po dokonaniu wpłaty w księgowości lub zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.
Warunkiem otrzymania obiadu jest posiadanie imiennego abonamentu na dany miesiąc (abonament do odebrania w księgowości po dokonaniu wpłaty).

Istnieje możliwość rezygnacji z obiadu (zwrot pieniędzy po zwrocie abonamentu za dany dzień), po poinformowaniu szkoły w dniu poprzednim, tel. (82) 563-73-11.