w dniu 31 stycznia 2019 roku zakończyliśmy konkurs „Rodzice klasie”. Dziękujemy rodzicom oraz wychowawcom za udział i zaangażowanie w konkursie. Liczymy na dalszą współpracę. Wszelkie informacje o wynikach konkursu dostępne są w sekretariacie szkoły.
Z poważaniem
Prezydium Rady Rodziców

Minister Edukacji Narodowej rekomenduje Rodzicom i opiekunom uczniów list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.
Jednocześnie zachęca do zapoznania się z informacjami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

Załączniki:
List Minister Edukacji Narodowej do dyrektorów w wersji pdf
List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców w wersji pdf

Szanowni Państwo,
Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak przystąpił do Projektu Rady Państw Morza Bałtyckiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Prawa, Równość i Obywatelstwo 2014-2020 – „Dzieciństwo bez przemocy.
W ramach projektu powstały przewodniki o charakterze podręczników prezentujących dobre praktyki i możliwości w zakresie działań na rzecz eliminacji kar cielesnych w poszczególnych obszarach, które mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem: http://brpd.gov.pl/aktualnosci-wystapienia-generalne/dziecinstwo-bez-przemocy-dobre-praktyki-i-rekomendacje

Informacja Biura Rzecznika Praw Dziecka

Dziękujemy za głosy oddane w Budżecie Obywatelskim 2019 na projekt Parku Naukowego przy SP nr 8 w Chełmie.
Dzięki Państwu powstanie kolejne miejsce do nauki i zabawy przy placówce.

budzet obywatelski park naukowy