Szanowni Państwo,
Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak przystąpił do Projektu Rady Państw Morza Bałtyckiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Prawa, Równość i Obywatelstwo 2014-2020 – „Dzieciństwo bez przemocy.
W ramach projektu powstały przewodniki o charakterze podręczników prezentujących dobre praktyki i możliwości w zakresie działań na rzecz eliminacji kar cielesnych w poszczególnych obszarach, które mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem: http://brpd.gov.pl/aktualnosci-wystapienia-generalne/dziecinstwo-bez-przemocy-dobre-praktyki-i-rekomendacje

Informacja Biura Rzecznika Praw Dziecka

Ważne !!!

Wpłaty za obiady za miesiąc styczeń 201r.

należy dokonywać w styczniu 2019 r.

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT ZA OBIADY

w miesiącu GRUDNIU 2018 r. !!!

Dziękujemy za głosy oddane w Budżecie Obywatelskim 2019 na projekt Parku Naukowego przy SP nr 8 w Chełmie.
Dzięki Państwu powstanie kolejne miejsce do nauki i zabawy przy placówce.

budzet obywatelski park naukowy