Szanowni Rodzice!

Z A P R A S Z A M Y

do zapisów dzieci do klasy pierwszej w naszej szkole.

Zaplanowaliśmy autorskie klasy pierwsze o profilach:

- klasa sportowa - pływacka

- klasa medialno-językowa

- klasa matematyczno-informatyczna.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły oraz zamieszczone są na stronie:

folder SP nr 8 w Chełmie

UCHWAŁA NR XXV/283/17 RADY MIASTA CHEŁM z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji wraz z liczbą punktów oraz rodzajów dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Chełm.

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA CHEŁM z dnia 25 stycznia 2018 r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów na rok szkolny 2018/2019 do publicznych przedszkoli oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Chełm.

ZARZĄDZENIE NR 1097/18 Prezydenta Miasta Chełm z dnia 25 stycznia 2018 r.

Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 1097/18 Prezydenta Miasta Chełm z dnia 25 stycznia 2018 r. Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019, dla których organem prowadzącym jest Miasto Chełm.