Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, bowiem uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.
Wychowankowie naszej świetlicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w I Turnieju Warcabowym, który został rozegrany 12-16 listopada. Do turnieju mógł zgłosić się każdy uczeń z klas I-III zapisany do świetlicy. Uczniowie przed rozgrywkami ćwiczyli ze swoimi kolegami i koleżankami w świetlicy, jak również w domu. Rozgrywki odbywały się między oddziałami w trzech kategoriach: klasy I, II i III. Turniejowi towarzyszyły pozytywne emocje, koledzy kibicowali, wszyscy byli skupieni na rozgrywkach. Pomysł turnieju podobał się zarówno uczestnikom, jak i kibicującym. Wielu uczniów już zgłosiło chęć udziału w kolejnym takim przedsięwzięciu. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy potęgi umysłu.
Laureaci turnieju:
Klasy pierwsze - I miejsce Natan Mocny (klasa I a), II miejsce Sebastian Kraszewski (klasa I a), III miejsce Tomasz Lepionka (klasa I c);
Klasy drugie - I miejsce Jakub Sawicki (klasa II d), II miejsce Kacper Suszczyk (klasa II d), III miejsce Zuzanna Kutryn (klasa II d);
Klasy trzecie - I miejsce Olaf Watrakiewicz (klasa III b), II miejsce Karolina Oleszczyńska (klasa III c), III miejsce Karol Muniak (klasa III a).

  • TW_03
  • TW_04
  • TW_05
  • TW_01
  • TW_08
  • TW_09
  • TW_02
  • TW_06
  • TW_07
  • TW_10