Szkolne i Przedszkolne Koło Caritas z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chełmie zaprosiło uczniów szkół podstawowych klas I-V do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na temat „Mój mały wolontariat: Serca dobre mamy i chętnie osobom potrzebującym pomagamy”. Na konkurs wpłynęło wiele prac. Jedną z laureatek konkursu została uczennica klasy 3a – Nina Manaj, a wyróżnienie otrzymał uczeń klasy 3a - Filip Tapałaj (wychowawca - Elżbieta Dras). W kategorii klas czwartych tytuł laureata otrzymał uczeń klasy IVa - Paweł Sado. Nagrodę i dyplomy uroczyście wręczyła Pani Dyrektor - Beata Tomaszczuk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrodzeni uczniowie z panią dyrektor. Dzieci trzymają dyplomy.