Kadra pedagogiczna - Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Dyrekcja szkoły

Beata Kawalec - dyrektor edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Sawicka -  wicedyrektor matematyka
Piotr Turewicz - wicedyrektor wychowanie fizyczne

 

Kadra pegagogiczna

1 Adamczuk Elżbieta wychowawca świetlicy
2 Bielecka Klara wychowawca świetlicy
3 Błazucka Berenika edukacja wczesnoszkolna 
4 Boćwińska Marzena j. polski
5 Borowiec Arkadiusz WOS, wdź
6 ks. Boryc Andrzej religia
7 Buczek Iwona edukacja wczesnoszkolna
8 Chochół Anna wychowanie fizyczne
9 Chrabąszcz Marzena technika, informatyka, matematyka
10 Czarnota-Horyłek Ewa wychowawca świetlicy
11 Dąbrowska Elżbieta pedagog
12 Delekta Maria j. polski
13 Dras Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
14 Drzewiecka Ewa edukacja wczesnoszkolna
15 Dziewulska Bożena edukacja wczesnoszkolna
16 Folusz-Stępniak Beata j. rosyjski
17 Gieleta Anna j. angielski
18 Gruszka Teresa matematyka
19 Grzesiak Joanna wychowawca świetlicy
20 Jarosz Elżbieta pedagog
21 ks. Jasiński Marcin religia
22 Jaszczuk Agnieszka muzyka
23 Kaczor Cezary   fizyka, matematyka
24 Kaczyńska Elżbieta nauczyciel bibliotekarz
25 Kargol-Sieraj Agnieszka wychowanie fizyczne
26 Karpiuk-Koleniec Ewa geografia, przyroda
27 Kasperek Paweł religia
28 Kiermacz Kaja wychowanie fizyczne
29 Kister Barbara j. angielski, j. francuski
30 Koniuszewski Mariusz wychowanie fizyczne
31 Kosmala Małgorzata biologia, geografia
32 Kowalewska Aneta technika, informatyka
33 Kudyba Paweł informatyka
34 Kwieciński Marcin psycholog
35 Lenart Monika matematyka
36 Leonowicz Radosław wychowanie fizyczne
37 Łatka-Jasińska Marlena doradca zawodowy
38 Mazur Piotr j. angielski
39 Mazur Wioletta wychowawca świetlicy
40 Molin Iwona edukacja wczesnoszkolna
41 Nagraba Michał j. angielski
42 Niemczuk Marianna edukacja wczesnoszkolna
43 Ostrowska Monika matematyka
44 Praduń Ewa j. angielski
45 Puczyńska Alicja matematyka
46 Rachubik Paweł j. niemiecki
47 Raćkowicz Mariusz wychowanie fizyczne
48 Radlińska Anna edukacja wczesnoszkolna
49 Reps Beata religia
50 Rogalski Przemysław informatyka
51 Rozwód Jolanta edukacja wczesnoszkolna
52 Sadura Piotr wychowanie fizyczne
53 Semeniuk Barbara j. polski
54 Skórzewska-Popek Ewa j. polski
55 Słomczyńska Ewa plastyka
56 Smyk Halina chemia
57 Stadnik Marzena historia
58 Sułek Lidia nauczyciel bibliotekarz
59 Synowiec Iwona wychowanie fizyczne
60 Szczepanik Agnieszka historia
61 Szlagowska Monika j. polski, nauczyciel bibliotekarz
62 Tracichleb Krystyna wychowanie fizyczne
63 Waleńciuk Dariusz wychowanie fizyczne
64 Wełna Emilia wychowanie fizyczne
65 Wicha Joanna edukacja wczesnoszkolna
66 Wojciechowska-Przysucha Marlena przyroda, biologia
67 Wojtasiuk Agata j. polski
68 Zosiuk Magdalena j. angielski