Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
Dyrekcja szkoły

Beata Kawalec - dyrektor edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Sawicka -  wicedyrektor matematyka
Piotr Turewicz - wicedyrektor wychowanie fizyczne


Kadra pedagogiczna
 

1 Boćwińska Marzena
j. polski
2 Borowiec Arkadiusz
WOS, wdź
3 ks. Boryc Andrzej
religia
4 Buczek Iwona edukacja wczesnoszkolna
5 Chochół Anna wychowanie fizyczne
6 Chrabąszcz Marzena technika, informatyka, matematyka
7 Dąbrowska Elżbieta pedagog
8 Delekta Maria j. polski
9 Dras Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
10 Drzewiecka Ewa edukacja wczesnoszkolna 
11 Dziewulska Bożena edukacja wczesnoszkolna 
12 Folusz-Stępniak Beata j. rosyjski
13 Gieleta Anna j. angielski 
14 Gruszka Teresa matematyka
15 Grzesiak Joanna wychowawca świetlicy
16 Jarosz Elżbieta pedagog
17 ks. Jasiński Marcin religia
18 Kaczor Cezary fizyka, matematyka
19 Kaczyńska Elżbieta nauczyciel bibliotekarz
20 Karpiuk-Koleniec Ewa geografia, przyroda, doradca zawodowy
21 Kasperek Paweł religia
22 Kaszak Kamil wychowanie fizyczne 
23 Kiermacz Kaja    wychowanie fizyczne 
24 Kister Barbara j. angielski
25 Koniuszewski Mariusz wychowanie fizyczne
26 Korziuk Magdalena j. angielski
27 Kosmala Małgorzata biologia, geografia
28 Kowalewska Aneta technika, informatyka
29 Kudyba Paweł informatyka
30 Kwieciński Marcin psycholog
31 Lenart Monika matematyka
32 Leonowicz Radosław wychowanie fizyczne
33 Lewczuk Wioletta  wychowawca świetlicy 
34 Mazur Piotr j. angielski
35 Mazur Wioletta wychowawca świetlicy
36 Molin Iwona edukacja wczesnoszkolna
37 Muszyński Marcin muzyka 
38 Nadolska-Tatys Karolina chemia
39 Nagraba Michał j. angielski
40 Niemczuk Marianna edukacja wczesnoszkolna
41 Ostrowska Monika matematyka
42 Praduń Ewa j. angielski
43 Puczyńska Alicja matematyka
44 Rachubik Paweł j. niemiecki
45 Raćkowicz Mariusz wychowanie fizyczne
46 Radlińska Anna wychowawca świetlicy 
47 Radziszewska-Smutniak Anna muzyka 
48 Reps Beata religia
49 Rogalski Przemysław informatyka
50 Rozwód Jolanta edukacja wczesnoszkolna, doradca zawodowy
51 Sadura Piotr wychowanie fizyczne
52 Semeniuk Barbara j. polski
53 Skórzewska-Popek Ewa j. polski
54 Skubisz Agnieszka wychowawca świetlicy
55 Słomczyńska Ewa plastyka
56 Stadnik Marzena
historia
57 Stańkowski Janusz wychowanie fizyczne
58 Sułek Lidia nauczyciel bibliotekarz
59 Synowiec Iwona wychowanie fizyczne
60 Szczepanik Agnieszka historia
61 Szlagowska Monika j. polski
62 Waleńciuk Dariusz
wychowanie fizyczne
63 Wełna Emilia wychowanie fizyczne
64 Wicha Joanna wychowawca świetlicy
65 Wojciechowska-Przysucha Marlena przyroda, biologia
66 Wojcieszuk Alicja wychowawca świetlicy, nauczyciel bibliotekarz
67 Wojtasiuk Agata j. polski
68 Wojtczak Snieżana j. angielski
69 Zdunek Berenika edukacja wczesnoszkolna
70 Zosiuk Magdalena j. angielski