Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 17 maja 2016 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas II naszej szkoły. Organizatorami konkursu były: p. Anna Radlińska, p. Joanna Wicha.
W konkursie uczestniczyło 25 uczniów klasy IIa.b.c. Uczestnicy pisali dyktando dostosowane do możliwości dzieci w ich grupie wiekowej. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali Ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.
LAUREATAMI konkursu zostali:
Kornelia Rachubik, Nikola Szczepańska, Oskar Stępień, Kacper Suszczyk i Amelia Suszek.
WYRÓZNIENIA otrzymali:
Aleksandra Łopuszyńska, Wenesa Makowska, Oliwia Wybraniec, Julia Klekociuk, Aleksandra Kurdziel, Lena Kozaczuk.
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!