Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REGULAMIN I EDYCJI  SZKOLNEGO KONKURSU
ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH NA RZECZ ZWIERZĄT
ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POD OPIEKĄ STOWARZYSZENIA CHEŁMSKA STRAŻ OCHRONY ZWIERZĄT


1. Organizatorem konkursu jest Szkolne Koło Przyjaciół Zwierząt.
2. Zbiórka surowców wtórnych  prowadzona będzie przez wszystkie zainteresowane konkursem  klasy, w terminie od  18  listopada 2014 r. do 30 kwietnia 2015 r.
3. Uczniowie mogą zbierać makulaturę, puszki po napojach, plastikowe butelki (typu PET)
i nakrętki.
4. Surowce wtórne zebrane w czasie trwania konkursu należy na bieżąco przekazywać
we własnym zakresie do punktu skupu znajdującego się w Chełmie przy ul. G. Piramowicza 28,  a ich ilość potwierdzić na druku Potwierdzenie ilości przekazanych surowców wtórnych, stanowiącym załącznik do regulaminu i dostępnym w punkcie skupu.
5. Potwierdzenia należy przekazać opiekunowi Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt, p. Beacie Reps lub p. Magdalenie Zosiuk.
6. Podsumowanie i zakończenie konkursu odbędzie się do 15 maja 2015 r.
7. Zwycięzcą konkursu będzie klasa, która  przekaże do punktu skupu największą ilość surowców wtórnych w przeliczeniu na złotówki i jednego ucznia.
8. Zebrane pieniądze z przeprowadzonej akcji, przeznaczone będą na pomoc zwierzętom znajdujących się pod opieką Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt.
9. Regulamin konkursu oraz druk Raportu z przebiegu zbiórki i druk Potwierdzenie ilości przekazanych surowców wtórnych, będzie dostępny na stronie internetowej szkoły.
10. Laureaci Konkursu otrzymają dyplom oraz główną nagrodę – udział w wycieczce klasowej
do ZOO w Zamościu.
11. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu konkursu.

Organizatorzy: p. Beata Reps i p. Magdalena Zosiuk