Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pod takim hasłem obchodziliśmy w bibliotece Dzień Zakochanych. Św. Walenty patronował u nas nad miłością do...książek. Odbywały się zajęcia plastyczne, na których dzieci z klas pierwszych tworzyły papierowe różyczki w podarunku dla książek. Uczniowie obdarowywali również swoje ulubione książki symbolicznymi serduszkami tworząc własną wystawkę lektur polecanych przez czytelników. Na bibliotecznych półkach wyeksponowano literaturę o miłości i przyjaźni. Znalazły się tam takie tytuły jak: „Mały Książę”, „Romeo i Julia”, „Czy muszę się zakochać czyli po co komu miłość”, „Licencja na zakochanie”, „Ogród życzeń okolicznościowych, walentynkowych, imieninowych”, „Ala Makota. Zakochana”, zbiory wierszy o miłości i inne. Ponadto wszyscy odwiedzający w tych dniach bibliotekę mogli wybrać sobie cytat z literatury dziecięcej i młodzieżowej związany z tematyką walentynek. Liczymy na to, że miłość do książek będzie towarzyszyć naszym czytelnikom już przez całe życie!

  • 1c
  • 1b
  • 1d
  • 1o
  • 1f
  • 1a
  • 1ł
  • 1c1
  • 11