Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ramach konkursu „Szkoła dobrego wychowania”, 29 listopada 2021 r. przedstawiciele klas 4-8 przystąpili do konkursu na temat zasad savoir-vivre’u. Celem konkursu było zaprezentowanie uczniom zasad dobrego wychowania oraz uświadomienie im, jak ważną rolę pełnią one w naszym codziennym życiu. W trakcie realizacji przypomniano reguły, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych.
Prowadząca konkurs Zuzanna Krzywicka, zapoznała uczestników z zasadami konkursu, który składał się z trzech etapów i był rozgrywany w dwóch kategoriach – klasy IV – VI i klasy VII – VIII. Na początku uczniowie napisali test po czym wykazali się umiejętnością wiązania krawata. W ostatniej części konkursu, uczestnicy zaprezentowali scenki rodzajowe, które wcześniej wylosowali, obrazujące jak przestrzegać zasad dobrego zachowania w domu, szkole, restauracji i innych miejscach.
Jury oceniło uczestników i wyłoniło zwycięzców:

Klasy IV - VI

I miejsce - klasa IV b
II miejsce - klasa VI a
III miejsce - klasa V a, klasa V b

Klasy VII - VIII

I miejsce - klasa VII a , klasa VIII d
II miejsce - klasa VII b, klasa VII c, klasa VII d, klasa VII e
III miejsce - klasa VIII b, klasa VIII c
Serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski

  • img_9268
  • img_9278
  • img_9245
  • img_9241
  • img_9242
  • img_9252
  • img_9243
  • img_9246
  • img_9244
  • img_9251