Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

8 marca to niezwykłe święto. W tym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. 
Z tej okazji nasza biblioteka zorganizowała akcję „Książka i kwiatek”. Na czytelników czekała wystawka książek z dziewczęcymi bohaterkami - „Z dziewczynami nie ma nudy!”. I nic dziwnego, nie może być nudy tam, gdzie półki zamieszkuje rzesza fascynujących kobiecych bohaterek. Tego dnia na dziewczęta odwiedzające naszą bibliotekę czekała niespodzianka. Miłym zaskoczeniem była możliwość wyboru kwiatków wykonanych ze starych książek wycofanych z księgozbioru biblioteki. Tym samym książki te zyskały drugie życie. Uczniowie również pamiętali o nas, dziękujemy im za piękne życzenia i laurki!

  • Photo3
  • Photo1
  • Photo2