Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

9 maja bieżącego roku w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie odbyła się konferencja „Polubić czytanie” o możliwościach rozwijania kompetencji czytelniczych uczniów. Wsparcie organizacyjne nad przedsięwzięciem sprawowała Fundacja ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Celem spotkania było doskonalenie umiejętności nauczycieli w rozwijaniu kompetencji i zainteresowań czytelniczych uczniów oraz upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów wykonane pod kierunkiem nauczycieli: p. Anety Kowalewskiej, p. Ewy Skórzewskiej-Popek, p. Marzeny Chrabąszcz, p. Elżbiety Kaczyńskiej  – lapbooki, zostały zaprezentowane podczas konferencji i podziwiane przez jej uczestników. 

  • dsc02496
  • dsc02492
  • dsc02491
  • dsc02493
  • dsc02494
  • dsc02495