Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od listopada do marca Samorząd Uczniowski prowadził zbiórkę monet dla Towarzystwa Nasz Dom. Z uzyskanych środków finansowana jest pomoc rzeczowa dla dzieci w całej Polsce, wsparcie psychologiczne, programy stypendialne oraz specjalistyczna opieka całodobowa. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wsparcie tej ważnej akcji. Zebraliśmy prawie 50 kg monet, które musieliśmy spakować aż do 5 pudełek. Mały Samorząd Uczniowski zebrał 486 zł 37 groszy, a klasy 4-8 - 213 zł 34 grosze, co daje łączną kwotę prawie 700 złotych. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć.

Pieniądze zebrane w akcji „Góra grosza” i plakat przedsięwzięcia.