Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W tym roku wyjątkowo, bo już 5 grudnia, do naszej szkoły przybył szczególny gość. Wszyscy uczniowie, ubrani na czerwono i w mikołajkowych czapkach, czekali na niego z nadzieją i niecierpliwością. W końcu przybył… Radości nie było końca. Święty Mikołaj nie zapomniał o żadnym uczniu - dla każdego znalazło się coś słodkiego, były też prezenty i życzenia. Kilka chwil Mikołaj spędził również w świetlicy szkolnej. Przeczytał dzieciom zagadki i pozował do wspólnych zdjęć. Dzięki tej wizycie poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Niestety, odwiedziny nie trwały długo, ponieważ Mikołaj bardzo się spieszył. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom, że pomimo natłoku obowiązków, znaleźli czas dla uczniów ,,Ósemki’’. Do następnego roku, Drogi Mikołaju!

 • Photo1
 • Photo7
 • Photo2
 • Photo6
 • Photo9
 • Photo8
 • Photo11
 • Photo12
 • Photo5
 • Photo13
 • Photo15
 • Photo3
 • Photo4
 • Photo10