Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

andrzejkowe wrozby

 „Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze.”

 

30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole andrzejki – dzień wróżb i zabaw. Uczniowie klas ósmych wystąpili w roli wróżbitek i wróżbitów oraz przygotowali stoiska z wróżbami. Ciekawych wróżb było co niemiara, każdy uczeń mógł powróżyć sobie kilka razy.

Z wypiekami na twarzy czytano, czy wróżba jest pomyślna, czy może niezbyt. Uczniowie z niecierpliwością wyczekiwali tworzących się na wodzie woskowych kształtów, swoich przyszłych wybranków i wybranek trafionych szpilką na pokaźnych sercach. Uatrakcyjnieniem wydarzenia były również ciasteczka z wróżbą andrzejkową. Uczniowie upiekli specjalne ciasteczka, do których włożyli karteczki z wróżbami. Cieszyły się one ogromną popularnością.

Serdeczne podziękowania dla członków Samorządu Uczniowskiego, którzy zaplanowali i zorganizowali zabawę.

  • Photo8
  • Photo6
  • Photo10
  • Photo3
  • Photo5
  • Photo2
  • Photo7
  • Photo9
  • Photo4
  • Photo1