Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27 września 2022 r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła kampania wyborcza. Sześcioro kandydatów zaprezentowało swoje plakaty wyborcze i przekonywało społeczność uczniowską, że to oni będą jak najlepiej reprezentować sprawy uczniów. Do głosowania było uprawnionych 360 uczniów klas IV- VIII. Oddano 288 głosów ważnych i 1 głos nieważny.  W bieżącym roku szkolnym uczniowie zdecydowali, że obowiązki Przewodniczącego SU będzie pełnił Vincent Jankowski, uczeń klasy VIII e. Vincent zdobył 134 głosy poparcia. Zastępcami przewodniczącego zostali wybrani: Grzegorz Łagowski, kl. VIII d (52 głosy) oraz Aleksander Raszczepkin, kl. VIII b (35 głosów). W skład zarządu SU weszli również: Maciej Seniuk VII a (28 głosów), Angelika Węglińska VIII d (27 głosów) i Martyna Szlązak VIII d (11 głosów). Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

27 września 2022 r. zostały przeprowadzone również wybory Rzecznika Praw Ucznia. W wyborach uczestniczyło 289 uczniów naszej szkoły. Społeczność uczniowska największym zaufaniem obdarzyła pana Artura Rutkowskiego, nauczyciela wychowania fizycznego. Rzecznik Praw Ucznia ma za zadanie chronić prawa uczniów, pomagać przy rozwiązywaniu konfliktów i problemów, służyć wsparciem i radą. Serdecznie gratulujemy.

  • photo1
  • photo2
  • photo3
  • photo4