Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 tańczącą para oraz napis ,,Dzień Chłopaka’’.

6 października 2022 roku miała miejsce dyskoteka szkolna z okazji „Dnia Chłopaka” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
Uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej wzięli udział w zabawie, której głównym celem było uczczenie „Dnia Chłopaka” a także: organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec, rozwijanie zdolności tanecznych oraz integracja dzieci poprzez nawiązywanie kontaktów i współdziałanie w zabawie.
Po dyskotece wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że impreza była świetna i z niecierpliwością czekają na kolejną.

kolorowe balony

 • photo2
 • photo9
 • photo5
 • photo6
 • photo1
 • photo11
 • photo8
 • photo10
 • photo4
 • photo7
 • photo3