Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

fioletowy kwiat

21 marca jest dniem szczególnym w kalendarzu, dlatego Samorząd Uczniowski przygotował z okazji Pierwszego Dnia Wiosny widowiskowe zabawy. W tym dniu uczniowie mogli wcielić się w rolę nauczyciela i poprowadzić wybrane lekcje czy też delektować się wiosenną muzyką podczas przerw między lekcjami. Reprezentanci klas zmierzyli się z konkurencjami w różnych kategoriach, ciekawą zabawą okazało się zgadywanie przedmiotów za pomocą dotyku oraz wiosenne zagadki. Kalambury rozgrzały umysły uczniów i dostarczyły wielu emocji. Konkurencja sportowa, która polegała na oddaniu 3 rzutów piłką do kosza, wyzwoliła ducha rywalizacji i ożywiła atmosferę wśród uczniów.
Jury w składzie: p. Marlena Wojciechowska-Przysucha, Jakub Kowal oraz Aleksander Raszczepkin, ocenili wkład i zaangażowanie poszczególnych klas.
Zwycięzcą w kategorii klas IV-VI została klasa Va natomiast w kategorii klas VII-VIII, klasa VIIb.
Pierwszy wiosenny dzień, minął pod znakiem dobrej zabawy i zostawił pogodne wspomnienia!

 • zdw7
 • zdw11
 • zdw4
 • zdw9
 • zdw3
 • zdw10
 • zdw6
 • zdw2
 • zdw8
 • zdw1
 • zdw5