Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

8 marca br. odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć w nauce, zachowaniu oraz działalności pozalekcyjnej uczniów. Cała społeczność szkolna zebrała się na apelu, by usłyszeć i zobaczyć, jak bardzo aktywnie pracowali uczniowie. Wręczono dużą ilość dyplomów, podziękowań i nagród.
Dokonanie klasyfikacji śródrocznej jest połączone z analizą wyników nauczania uczniów. Wszyscy prymusi – czyli uczniowie z bardzo wysoką średnią ocen z nauczania oraz 100% frekwencją, zostali wyróżnieni pochwałą i gratulacjami w gronie społeczności uczniowskiej. Jesteśmy z Was dumni!
Innym bardzo ważnym wyznacznikiem poziomu pracy szkoły na tle innych placówek są osiągnięcia uczniów w konkursach, turniejach, zawodach. W I półroczu bieżącego roku szkolnego nasi uczniowie odnotowali liczne osiągnięcia. Bardzo chętnie uczestniczyli w różnych konkurencjach i rywalizacjach sportowych oraz rozwijaniu zainteresowań o różnym zasięgu: miejskim, rejonowym i wojewódzkim. Zwycięzcy na apelu otrzymali gromkie brawa oraz podziękowania od grona pedagogicznego.
Ważnymi wydarzeniami w życiu szkoły były działania Samorządu Uczniowskiego na temat zasad dobrego zachowania na co dzień i w sytuacjach szczególnych czyli debata, inscenizacja i konkurs. Wyróżnionym reprezentantom klas wręczono dyplomy uznania. Nagrodzono również zwycięzców konkursu "Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy". Rozstrzygnięcie tego konkursu było trudne, gdyż uczestnicy włożyli wiele wysiłku, by przygotować swoje prace. One też zdobiły naszą szkołę w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w szkolnych incjatywach.
W związku z wyjątkowo trudną sytuacją na Ukrainie i eskalacją działań wojennych wielu ludzi potrzebuje wsparcia i pomocy. Uczniowie, rodzice i nauczyciele włączają się całym sercem w pomoc koordynowaną przez Szkolne Koło Caritas, PCK oraz Hufiec Chełm. Podziękowania zostały przekazane obecnym na apelu wolontariuszom.
Dzień 8 marca to wyjątkowo ważne święto - Dzień Kobiet! Wszystkie Panie i Dziewczęta wraz z życzeniami otrzymały muzyczną niespodziankę wykonaną przez szkolny chór.
Uroczystość zakończyła przemowa Pani Dyrektor Beaty Tomaszczuk.
Szkoła obrała i realizuje właściwe kierunki rozwoju, biorąc pod uwagę potrzeby uczniów oraz oczekiwania nauczycieli i rodziców. I półrocze było bardzo aktywne i oby tak dalej ...

 • photo13
 • photo80
 • photo63
 • photo59
 • photo40
 • photo87
 • photo51
 • photo36
 • photo54
 • photo53
 • photo89
 • photo45