Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauka jest jak niezmierne morze… Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Kiedyś poznasz, jaka to jest rozkosz. Ucz się tylko, co jest sił w tobie, żeby jej zakosztować. Stefan Żeromski

13 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował apel dla społeczności uczniowskiej, na którym przedstawił osiągnięcia uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum za I semestr. Zaprezentowano także sukcesy poszczególnych uczniów w zawodach sportowych o zasięgu wojewódzkim. Pomimo tego, że koniec roku wydaje się być odległy, to wielu uczniów już od września z wielkim zaangażowaniem pracuje na swój czerwcowy sukces.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!!!