Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla wszystkich uczniów ferie zimowe to czas odpoczynku i zabaw z kolegami. Zawsze jednak powinniśmy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas samych. Dlatego dnia 23.01.2018 r. Samorząd Uczniowski przygotował apel dotyczący bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych. Uczniowie przedstawili skutki niewłaściwego ubierania się zimą, jazdy na sankach w pobliżu jezdni, ślizgania się po zamarzniętych zbiornikach wodnych, zabaw śnieżkami, braku znaków odblaskowych, doczepiania sanek do pojazdów mechanicznych i przechodzenia pod zamarzniętymi soplami lodu. Przypomnieli również numery telefonów alarmowych. Wielu uczniów chętnie zabierało głos opowiadając o swoich doświadczeniach.
Po spotkaniu przewodnicząca samorządu Martyna Fic życzyła wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.