Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na ostatnich zajęciach z innowacji czytelniczej „Książka – wrota do kultury krajów Europy” pierwszaki tworzyły zadanie konkursowe do czytanej książki P. Svetina „Magiczny Pierścień”. Ich zadaniem było stworzenie albumu głównej bohaterki, Ludmiły Kraśnickiej. W albumie miały znaleźć się „zdjęcia” jej przyjaciół, którzy pomogli jej łapać pierścień. Każda z osób nie tylko została pięknie przez naszych uczniów narysowana, lecz także w imieniu tych osób uczniowie napisali ciepłe życzenia dla naszej bohaterki. Powstały piękne i pomysłowe prace. Ludmiła byłaby zachwycona.
Zajęcia innowacyjne prowadzą panie: Elżbieta Kaczyńska, Wioletta Mazur i Ewa Słomczyńska.

  • al_01
  • al_02