Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W przygotowania do świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 1a wplatają elementy kodowania i łączą tradycję z nowoczesnością. Pojawiły się więc zakodowane trasy dla robotów w kształcie choinki, renifera oraz bombki. Zapachniało świętami i wszyscy są już w świątecznym nastroju. Tym sposobem pierwszoklasiści wykonali zadania w ramach ogólnopolskiego programu „Uczymy dzieci programować”. Dzieci uwielbiają ozoboty i kodowanie dla nich tras. Podzielili się swoimi spostrzeżeniami, zwrócili uwagę na zastosowane poprawnie kody oraz na te, które nie do końca były trafione. Efektywną naukę i zabawę dzieciaki lubią najbardziej.