Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą p. Agnieszką Szczepanik wzięli udział w XVI Lubelskim Festiwalu Nauki pod hasłem: Nauka - Technika - Innowacje. W Instytucie Neofilologii PWSZ w Chełmie uczniowie uczestniczyli w realizacji projektu „Wirtualny spacer po zakątkach Rosji”. Celem działań projektowych było wzbudzenie zainteresowania kulturą rosyjską, historią, zabytkami, walorami przyrodniczymi. Ósemkowicze zwiedzili wirtualnie ciekawe miejsca w różnych zakątkach państwa rosyjskiego. Spotkanie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej podsumował konkurs wiedzy z nagrodami, podczas którego nasi uczniowie mogli wykazać się nowo poznaną wiedzą z nauk humanistycznych. Rywalizacja konkursowa przebiegła w niezwykle radosnej atmosferze.

  • dsc_6008
  • dsc_6080
  • dsc_6037