Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie kl. 1a obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras zorganizowała wiele radosnych działań niosących przesłanie - jesteśmy kreatywni, pozwólmy uczniom działać kreatywnie nie tylko 15 września z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Nasza szkoła znalazła się na „zakropkowanej” mapie Polski, na której oznaczono 960 placówek, a nam przypisano nr 479. Uczniowie bardzo zaangażowali się w kropkowe działania i otrzymali certyfikat za udział w tym nietypowym święcie międzynarodowym. Polscy „zakropkowani” uczniowie i nauczyciele otrzymali też podziękowania od Petera H. Reynoldsa (autora książki „Kropka”). Mija tydzień od Dot Day a emocji ciągle wiele. Za uczniami kl. 1a wspaniały czas poznawania nowych szkół, partnerów, działań, bo Dzień Kropki obchodzili w ramach projektu e – Twinning „Zagrajmy w kropki, czyli Dot Day 19”. Dzięki udziałowi w projekcie brali udział w interesujących wydarzeniach i ciekawych zajęciach edukacyjnych. Wykazywali się kreatywnością, a ostatnio przygotowali śniadanie w kropki: https://www.youtube.com/watch?v=OxDH-IqiXrM&feature=youtu.be. Efektem ogólnopolskiej współpracy wielu szkół są opracowane przez nauczycieli materiały udostępnione na platformie Twin Space projektu eTwinning. Jednym z rezultatów projektu jest animacja powstała przy współpracy autorów projektu: https://www.youtube.com/watch?v=sG1XDJwIRsI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1p8zI4YvqwW2A4EvMdW2BVfk9Rh26W6YlRdSf293xGvk34D13sgQ1UdRM
CERTYFIKAT PROJEKTU:
https://live.etwinning.net/files/desktop/pdf/certificate/project/etw_certificate_197515_pl.pdf
Zajęcia kropkowe zostały wplecione w różne aktywności i są inspiracją do kolejnych działań.

  • podziękowana od autora książki
  • Dot Day 19 Poland - My na mapie
  • Zakropkowana mapa Polski
  • Autorzy projektu - mapa
  • Certyfikat Dot Day 19