7 grudnia bieżącego roku uczniowie klas czwartych uczestniczyli w literackim spotkaniu o tematyce świątecznej. Zaproszeni goście: P. Magdalena Hawryluk - dziennikarka Nowego Tygodnia i P. Elżbieta Jarosz – emerytowana nauczycielka naszej placówki, P. Dyrektor Beata Tomaszczuk oraz uczniowie wprowadzili czwartoklasistów w magiczny czas pełen radości i rodzinnego ciepła. Panie idzieci czytały świąteczne opowieści. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali opowiadań o narodzinach Jezusa, Mikołaju, choince, bałwanku, ...
Ósemka często organizuje różnorodne przedsięwzięcia zachęcające młodych ludzi do czytania, ponieważ jest to świetny sposób na wspomaganie ich w rozwoju, w kształtowaniu tożsamości, integracji psychicznej, czyli po prostu w budowaniu dojrzałej osobowości.
Organizatorem spotkania był zespół promocji szkoły.

• img_9393
  • img_9400