Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W bieżącym roku szkolnym SP 8 przystąpiła do projektu "Ósemkowi Cybernauci". W ramach tego projektu dla uczniów klas V i VI zaplanowano między innymi zajęcia dotyczące poznania zagrożeń występujących w Internecie i sposobów zapobiegania im. Lekcje na temat: "NIE - BEZPIECZNY INTERNET" zorganizowała p. Elżbieta Jarosz, pedagog szkolny, a przeprowadził p. Piotr Czarnecki, pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Chełmie. Omawiane zagadnienia przybliżyły uczniom zarówno korzyści płynące z posiadania Internetu, jak i zagrożenia, w przypadku nieumiejętnego bądź niewłaściwego korzystania z niego. Przekazane treści wzbudziły wśród uczniów duże zainteresowanie.