Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W tym roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do II Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej. Organizatorem Olimpiady była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie. Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej – Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu (zwanej również Olimpiadą Edukacyjnej Sieci Antysmogowej lub Olimpiadą ESA) była popularyzacja wśród uczestników Olimpiady wiedzy o powietrzu, jego zanieczyszczeniach i zmianach klimatu. Aktywizacja do podejmowania działań na rzecz czystego powietrza. Wzbudzenie zainteresowania uczniów tematyką ekologiczną i motywacji do stałego pogłębiania wiedzy i działania na rzecz czystego powietrza. Rozpowszechnianie bezpiecznego korzystania z narzędzi cyfrowych w edukacji. Zakres tematyczny Olimpiady poszerzał podstawę programową szkoły podstawowej w poruszanym zakresie tematycznym. W tym roku niemal 4700 uczniów podjęło wyzwanie i zgłosiło się do udziału w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej. Mimo iż żaden z uczniów nie zdobył wyróżnienia, to i tak wielkie gratulacje za włożony wysiłek w przygotowania. Koordynatorem konkursu była p. Karolina Nadolska – Tatys.

  • Photo5
  • Photo8
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo6
  • Photo3
  • Photo1
  • Photo7