Ferie zimowe tuż, tuż, dlatego 23 oraz 25 stycznia odbyły się spotkania uczniów klas I – III z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Funkcjonariusze, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych podczas ferii zimowych, przypomnieli o zagrożeniach jakie może nieść zimowa zabawa. Omówione zostały zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu. Policjanci, między innymi, przestrzegali przed ślizganiem się na zamarzniętych zbiornikach wodnych, a także przed zjeżdżaniem na sankach z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Natomiast dzieci, które spędzają czas ferii w domach, zostały poinformowane o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz oraz o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Pan policjant przypomniał także o konieczności noszenia odblasków, zwłaszcza po zmroku.
Dziękujemy funkcjonariuszom Policji za miłe spotkanie oraz że dbają o nasze bezpieczeństwo, a dzieciom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii.

• ferie_04
  • ferie_01