Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie Gimnazjum nr 8 w Chełmie uczestniczyli w cyklu zawodów sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Podsumowanie współzawodnictwa odbyło się 26 października w Janowie Lubelskim.
Nasze gimnazjum zajęło w kategorii GIMNAZJADA VI miejsce w województwie, zdobywając 371 punktów. Największymi sukcesami możemy pochwalić się w dyscyplinach: dwubój nowoczesny, pływanie, piłka nożna, lekka atletyka.
Młodzież do zawodów przygotowywali trenerzy: p. Mariusz Raćkowicz, p. Piotr Sadura, p. Piotr Turewicz.
Gratulujemy!!! Życzymy kolejnych sukcesów!!!

  • 007
  • 13
  • 006
  • dyplom