Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka nożna to wiodąca dyscyplina sportowa w Ósemce. Uczniowie gimnazjum po zwycięstwie w trzech rundach kwalifikacyjnych rozgrywek w piłkę nożną, awansowali do turnieju makroregionalnego. Do tego etapu nasza reprezentacja dotarła jako jedna z czterech drużyn z gimnazjów z województwa lubelskiego.
W grupie zmierzyliśmy się z drużyną z gimnazjum z województwa małopolskiego, z którą wygraliśmy 4:1; z gimnazjum z województwa świętokrzyskiego wygraliśmy 3:0; z gimnazjum z województwa podkarpackiego przegraliśmy 2:1.
Zdobycie drugiego miejsca w grupie przyniosło awans do ćwierćfinałów.
Skład zwycięskiej drużyny ÓSEMKI: Dawid Salewski (kl. I b), Kamil Wasyluk (kl. I b), Kamil Misterek  (kl. II b), Paweł Kędzierawski (kl. II b), Jakub Rak (kl. II b),  Michał Grądz (kl. III a), Miłosz Szustkowski (kl. III a), Jakub Szymkowiak (kl. III b), Jakub Jaszcz (kl. III b), Patryk Dubaczyński (kl. III d).
Trener drużyny: p. Piotr Sadura
G R A T U L A C J E !!!

  • CocaCola_dyplom
  • FOT4D2D