Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W miejskiej hali sportowej 14 grudnia 2015 r. odbyła się Gimnazjada w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły chełmskie gimnazja nr 1, 2, 6 i 8.
Turniej odbywał się systemem  „każdy z każdym”. Wyniki rywalizacji są następujące:
Gim 1 : Gim 8   -  0 : 8
Gim 6 : Gim 8  -   0 : 7
Gim 2 : Gim 8  -   0 : 4
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Ósemki.
Najlepszym strzelcem został Paweł Kędzierawski, uczeń kl. II b naszego gimnazjum.
Skład drużyny: Paweł Kędzierawski (kl. II b), Łukasz Kędzierawski (kl. III c), Jakub Szymkowiak (kl. III b), Kamil Misterek (kl. II b), Jakub Rak (kl.II b), Maciej Olszak (kl. II a), Michał Grądz (kl. III a), Dawid Dyszewski (kl. III a), Krystian Woch (kl. III a), Daniel Oborski (kl. III a), Kamil Leśniak (kl. II b), Kacper Głębocki (kl. II d).
Trenerem drużyny jest p. Piotr Sadura.
GRATULUJEMY!!!

  • Zdjęcie0162
  • Zdjęcie0164
  • Zdjęcie0163