Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W SP nr 5 w Chełmie 30.01.2019 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej chłopców. Zawodnicy z Ósemki w rywalizacji sportowej wywalczyli 2 miejsce i awans do zawodów rejonowych. 
Skład drużyny: Jakub Gębicki (kl.6a), Szymon Gołębiowski (kl.6b), Szymon Ostrowski (kl.6b), Marek Wysokiński (kl.6b), Michał Oszust (kl.6c), Radosław Kozaczuk (kl.5b), Olgierd Sędlak (kl.5b), Jakub Palec (kl.5c), Wiktor Urbański (kl.5c), Bartek Grzywny (kl.5c), Michał Morzuchowski (kl.5c), Kacper Suszczyk (kl.5d), Michał Ślązak (kl.5d), Jakub Sawicki (kl.5d). 
TRENER: p. Radosław Leonowicz

IMG 20190130 123120