Na pływalni w I LO w Chełmie 7.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Chełma w Pływaniu.
W zawodach uczestniczyli sportowcy ze szkół podstawowych nr 1, 3, 5, 7, 8, 11.
Uczniowie Ósemki ze sportowej klasy 7a pływackiej oraz klas III a, b, c gimnazjum byli niepokonani zarówno w sztafetach pływackich, jak i zawodach indywidualnych. Należy nadmienić, że siódmoklasiści są o dwa lata młodsi od zawodników z innych szkół.
W sztafetach pływackich 6 x 25 m zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobyli w imponującym stylu pierwsze miejsca.
W zawodach indywidualnych w pływaniu na podium stanęli:

Styl dowolny:

Michał Szymański - 1 miejsce
Małgorzata Wróbel - 2 miejsce
Filip Dybała - 2 miejsce
Aleksander Berg - 3 miejsce.

Do zawodów rejonowych w Świdniku awansowały z SP 8 sztafety pływackie oraz zawodnicy, którzy w startach indywidualnych zdobyli 1, 2, 3 miejsca.
Trenerem naszych medalistów jest p. Piotr Sadura.
Gratulujemy! Życzymy udanych startów w Świdniku.

Zdjęcie przedstawia uczniów trzymających dyplomy. Wszyscy stoją na zewnątrz pływalni, w tle widać budynek z ciemnych cegieł.