Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Miejskiej Gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców drużyna z Ósemki zajęła I miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego. W turnieju uczestniczyło 5 chełmskich szkół gimnazjalnych. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Wyniki są następujące:
G8 : G6       9 : 0
G8 : G1       5 : 1
G8 : G7       0 : 0
G8 : G2      13 : 0

Drużyna zagrała w składzie: bramkarze: Michał Niemirowski (2c), Tristan Nazaruk (3a)
obrońcy: Paweł Kędzierawski (3b), Kamil Leśniak (3b), Dawid Frymus (3b), Jakub Zalewski (3a)
pomocnicy: Jakub Rak (3b), Kacper Głębocki (3d), Łukasz Kołaczkowski (1b), Dawid Salewski (2a)
napastnicy: Kamil Misterek (3b), Dominik Stepaniuk (2a).
Trener drużyny: p. Piotr Sadura. Gratulujemy i życzymy awansu do turnieju wojewódzkiego.

wp 20170411 003