Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ZSO nr 8 przeprowadzone zostały rozgrywki gimnazjalne w koszykówkę dziewcząt. Nasze gimnazjum zajęło II miejsce i uzyskało awans do zawodów rejonowych.
Skład drużyny Ósemki to: Nikola Czemerajda, Alicja Siatka, Patrycja Wysocka, Aleksandra Herda, Aleksandra Sienkiewicz, Wiktoria Ostrowska, Joanna Barabas, Weronika Auguściuk, Paulina Jańczuk, Natalia Przybylska.
Trener drużyny: p. Mariusz Koniuszewski.
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://sp8chelm.pl/images/

galerie/2017/gimnazjada_w_koszykowce_dziewczat