Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci’’

Społeczność szkolna pamięta o zmarłych nauczycielach i pracownikach ,,Ósemki’’.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Caritas Szkoły Podstawowej nr 8 wraz z opiekunami odwiedzili ich groby na cmentarzu przy ul. Mościckiego, aby wyrazić szacunek i pamięć o tych, których już nie ma wśród nas. Uczniowie porządkowali groby oraz zapalili symboliczne znicze.

 • photo7
 • photo2
 • photo10
 • photo14
 • photo8
 • photo9
 • photo12
 • photo15
 • photo3
 • photo6
 • photo11
 • photo13
 • photo5
 • photo1
 • photo4