Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. Tworzenie stoików w czasie Świąt Bożego Narodzenia, to piękny zwyczaj, przekazywany z pokolenia na pokolenie.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności twórczych oraz rozwijanie wyobraźni dzieci. Wszystkie stroiki były wykonane bardzo starannie i pomysłowo, więc ocena ich przez jury nie była łatwa. Pod uwagę brano ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór materiałów oraz wkład pracy.
Po ocenie wiemy, że pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy VII a , drugie miejsce przypadło uczniom klasy IV a, klasy VIII e oraz klasy IV c a trzecie – stroik uczniów klasy VII d.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za piękne prace konkursowe.

  • img_9502
  • img_9504
  • img_9503
  • img_9501