Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

24 września br. w naszej szkole odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której kandydaci próbowali przekonać społeczność uczniowską, że to właśnie oni będą umieli najlepiej reprezentować interesy uczniów.
Szkolna Komisja Wyborcza obwieszcza, że Przewodniczącą SU została Julia Rak, uczennica klasy VII c. Natomiast zastępcy Przewodniczącego to: Michał Niemiec (klasa VIII c) oraz Kamila Łydzińska (klasa VII a).
Gratulujemy nowemu Zarządowi SU! Liczymy, że swoimi działaniami pozyska sympatię społeczności szkolnej.

PA084397