Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

przewodnicząca: Julia Rak kl.VIII c
zastępca: Kamila Łydzińska kl. VIII b 

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego odbyły się 24 września 2019 r. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której kandydaci próbowali przekonać społeczność uczniowską, że to właśnie oni będą umieli najlepiej reprezentować interesy uczniów.
Szkolna Komisja Wyborcza obwieściła, że Przewodniczącą SU została Julia Rak, natomiast jej zastępcą Kamila Łydzińska.
Liczymy, że SU swoimi działaniami pozyska sympatię społeczności szkolnej.

Prezentacja członków nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego na tle flag Polski i Unii Europejskiej oraz tablicy patrona Szkoły Bolesława Zygmunta Wirskiego. Jedna z uczennic trzyma w rękach biało – czerwoną skrzynkę wyborczą.