Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski 27 marca zorganizował konkurs na Super Dziewczynę 2015 szkoły podstawowej i gimnazjum. W konkursie uczestniczyły dziewczęta ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum. Kandydatki do tytułu SUPER zmierzyły się w różnych konkurencjach - rozpoznawały zapachy, jadły cytryny, popisywały się umiejętnościami układania fryzur, rozpoznawały instrumenty muzyczne, uczestniczyły w zabawie z krzesłami.

Jury w składzie: ks. Paweł Janczak, wicedyrektor p. Cezary Kaczor, uczniowie: Hubert Różycki i Kamil Matusz, wybrali Super Dziewczynę 2015 gimnazjum – DOMINIKĘ UŁANOWSKĄ z klasy III a.
Komisja w składzie: wicedyrektor p. Małgorzata Sawicka, p. Paweł Kudyba, uczniowie: Hubert Różycki i Kamil Matusz, wybrała Super Dziewczynę 2015 szkoły podstawowej  – KLAUDIĘ TOKARSKĄ z klasy VI a.

GRATULACJE dla wszystkich startujących SUPER DZIEWCZYN !!!