Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Nawet z pozoru
najdziwniejsza,
najskromniejsza pasja jest
czymś bardzo, ale to
bardzo cennym”

Stephen King

 

Spotkanie „ Z Pasją na Ty” na stałe zagościło w naszej szkole. Jak co roku nasi uzdolnieni uczniowie zaprezentowali na najwyższym poziomie swoje umiejętności w pokazach tanecznych, wokalnych i instrumentalnych.
Mogliśmy podziwiać Maję Chyłę wraz z partnerem tanecznym Kajetanem Kiwińskim w dynamicznej sambie oraz Kacpra Nadworskiego, który wraz z partnerką Anią Wierzchoń zaprezentował perfekcyjną cha-chę i walca angielskiego. Julia Michalska wystąpiła ze znakomitą interpretacją piosenki „Podatek od miłości” i przedstawiła próbkę swojego talentu do gry na pianinie w utworze „Menuet 1”. Mogliśmy podziwiać również Zuzannę Krzywicką, pasjonatkę baletu, w pięknym, uduchowionym tańcu, jak również zespół „Super Dziewczyny” w składzie: Maja Chyła, Julia Moryl, Oliwia Mróz, Kinga Mazurek, Nikola Nadolska, Karolina Kołtun, Magdalena Gierszon, Amelia Lorek, Weronika Szczodrowska w energetycznym, współczesnym tańcu. Nie zabrakło również pokazów sportowych. Swoje umiejętności w karate, koordynację ruchową i dynamikę zaprezentowała Zuzanna Kutryn i Angelika Chomik. Natalia Wyrostek i Zuzanna Krzywicka oczarowały wszystkich prezentując odważny układ akrobatyczny o wysokim poziomie trudności. Pod koniec spotkania wystąpił gość specjalny Patrycja Wysocka, absolwentka naszej szkoły, pasjonatka gitary elektrycznej i mocnego uderzenia.
Wszystkie występy wzbudziły dużo emocji i wrażeń, serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.
Zapraszamy kolejnych Pasjonatów za rok!