Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza szkoła bierze czynny udział w wielu konkursach i akcjach charytatywnych organizowanych z myślą o dzieciach w wieku szkolnym.
Nasza pomoc ma na celu sprawić dzieciom radość i zadowolenie, zdobyć nowe, ciekawe doświadczenia i umiejętności, poszerzyć nowe horyzonty i wiedzę, ale także uwrażliwić dzieci na los potrzebujących ludzi i zwierząt, otworzyć na świat, na ludzi oraz na samych siebie. Takie działania przyniosła ogólnopolska akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę organizowana przez Samorząd Uczniowski.
W akcji świątecznej zostały zebrane ubrania, zabawki, gry, materiały plastyczne, książeczki i kolorowanki. Dostarczono je do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przed świętami. Wspólnie uczniowie zebrali ponad 100 kg różnego rodzaju darów, którymi chcieli  podzielić się z innym.                                                    
Koordynatorem akcji była Anna Chochół.