Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Listopad to czas, gdy w sposób szczególny obejmujemy pamięcią i modlitwą tych, którzy już odeszli. Dzień 11 listopada to dla każdego Polaka dzień szczególny. W tym dniu wszyscy świętują rocznicę odzyskania niepodległości, która jest momentem do wspominania tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę, walczyli i cierpieli za nią. 
Jak co roku społeczność uczniowska uczciła pamięć ofiar obozu jenieckiego, o których przypomina pomnik Stalag 319 znajdujący się na terenie naszej szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunami uczcili pamięć poległych. W ciszy oddali cześć zmarłym, złożyli kwiaty i znicze.