Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świąteczne stroiki mają w sobie magię, a największa pozostaje zawsze w tych robionych samodzielnie.
Stało się już coroczną tradycją, że przed Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, wystrój świąteczny sal lekcyjnych oraz stroików świątecznych.
20 grudnia 2016 r. zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu na "NAJPIĘKNIEJSZY KLASOWY STROIK ŚWIĄTECZNY".
I miejsce: klasa III c gimnazjum i klasa IV a
II miejsce: klasa V b i klasa IV b
III miejsce: klasa VI b
Serdecznie dziękujemy klasom za udział w konkursie.

  • stroik_z_szyszek
  • vP1144897