Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Kropelka wędruje przez świat – aktywnie spędza czas jesienią”. Celem konkursu było rozwijanie pasji artystycznych u uczestników, ale również propagowanie postaw ekologicznych, dbania o środowiska, a w szczególności o wodę. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie. Prace konkursowe uczniowie wykonali pod opieką pani Jolanty Rozwód. Mali Artyści zdobyli następujące nagrody:

LAUREAT – MARCIN STECIUK KL. 3C

WYRÓŻNIENIE – MARTA KOZIEŁ KL.3B i KUBA WOLNICKI KL.3C

Zdobywcy nagród otrzymali gratulacje od Pani Dyrektor Beaty Tomaszczuk i Pani Wicedyrektor Ewy Karpiuk – Koleniec, które przekazały zwycięzcom także dyplomy i nagrody przygotowane przez organizatorów konkursu.

Serdecznie gratulujemy naszym Artystom i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie przedstawia trzech zwycięzców konkursu prezentujących swoje dyplomy i nagrody. Obok dzieci stoją panie dyrektor.