W zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie konkursie „Świąteczna ozdoba choinkowa” wzięło udział wielu uczniów i przedszkolaków. Wśród 360 prac wykonanych przez dzieci znalazły się też te wykonane przez naszych uczniów. Miło nam poinformować, iż NAGRODĘ MUZEUM ZIEMI CHEŁMSKIEJ IM. WIKTORA AMBROZIEWICZA W CHEŁMIE otrzymała Zuzanna Kaczor z klasy 1A opiekun pani Iwona Molin.
Wyróżnienie w kategorii ozdoba choinkowa tradycyjna przypadło Emilii Majkutewicz z klasy 1A opiekun pani Iwona Molin.
W kategorii ozdoba choinkowa współczesna zdobyliśmy trzy wyróżnienia: Cyprian Rybaczuk klasa 1A pani Iwona Molin, Cyprian Wasyjczuk z klasy 3B pani Wioletta Lewczuk i Natalia Szarafin z klasy 7C pani Ewa Słomczyńska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.