3 czerwca 2026r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego i otwarcie wystawy pokonkursowej ,,A ja kocham miasto Chełm". Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów, gdyż otrzymali nagrody i wyróżnienia w wielu kategoriach.
Oto laureaci:
Kategoria VII-VIII
Zofia Blicharz kl.7c - nagroda Muzeum Ziemi Chełmskiej im.Wiktora Ambroziewicza
Nagroda-Kategoria VII-VIII
Weronika Majdan kl.7b
Julia Łuć kl.7c
Nagroda-kategoria IV-VI
Adriana Mochniej kl.6c
Aleks Brzyszko kl.5c
Wyróżnienia- kategoria IV-VI
Arselia Sala kl.5a
Jan Łagowski kl.5a
