Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3 czerwca 2026r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego i otwarcie wystawy pokonkursowej ,,A ja kocham miasto Chełm". Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów, gdyż otrzymali nagrody i wyróżnienia w wielu kategoriach.

 Oto laureaci:

Kategoria VII-VIII
Zofia Blicharz kl.7c - nagroda Muzeum Ziemi Chełmskiej im.Wiktora Ambroziewicza

Nagroda-Kategoria VII-VIII
Weronika Majdan kl.7b
Julia Łuć kl.7c

Nagroda-kategoria IV-VI
Adriana Mochniej kl.6c
Aleks Brzyszko kl.5c

Wyróżnienia- kategoria IV-VI
Arselia Sala kl.5a
Jan Łagowski kl.5a

  • photo1
  • photo10
  • photo9
  • photo8
  • photo5
  • photo11
  • photo6
  • photo3
  • photo4
  • photo2
  • photo7