Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

15.02.2023 r. o godzinie 16.00 odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte, podczas których odwiedzający nas przyszli Uczniowie i ich Rodzice mieli możliwość poznania naszej placówki. Zaplanowane na ten dzień działania i atrakcje rozpoczęło spotkanie z P. Dyrektor - Beatą Tomaszczuk, która zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły we wszystkich zadaniach, podczas których wykazywały się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością. Tego dnia, każdy z nich mógł choć na chwilę stać się muzykiem, który gra na Bum Bum Rurkach, cukiernikiem, który piecze walentynkowe ciasteczka, sportowcem, który pokonuje przeszkody na profesjonalnym torze przeszkód, naukowcem, który przeprowadza eksperymenty, lingwistą, a także artystą tworzącym długopisami 3D oraz pogromcą rekinów …

I jak tu się nie zakochać w Ósemce?

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Czekamy na Was już we wrześniu. Do zobaczenia!

  • Photo6
  • Photo1
  • Photo5
  • Photo9
  • Photo10
  • Photo8
  • Photo7
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4