Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniach 8-9 marca odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Reprezentantki i Reprezentanci Naszej Szkoły zajęli w swoich kategoriach 1 miejsce i awansowali do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się 16 i 18 marca w Białej Podlaskiej.
Skład drużyny dziewcząt: Julia Banach, Paulina Dziaduszyńska, Aleksandra Łopuszyńska, Karolina Rokicka, Gabriela Doruszuk, Patrycja Góralczyk, Agata Radzicka, Julia Adamczyk, Dagmara Herda, Martyna Ostapiuk, Nikola Żelaźnicka, Kornelia Rachubik, Zuzanna Sawicka.
Skład drużyny chłopców: Olgierd Sędłak, Kacper Szuszczyk, Maciej Wróbel, Radosław Kozaczuk, Bartosz Grzywna, Jan Folusz, Oliwier Koziński, Jakub Palec, Mateusz Zaręba, Wiktor Urbański, Michał Kaniewski, Michał Ślązak.
Trenerem obydwu drużyn jest Dariusz Walenciuk.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

photo1

photo2